Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Zielona ściana

Foto
Foto
Foto
Panel typu "Zielona Ściana" jest najczęściej stosowanym rozwiązaniem akustycznym w miastach. Stalowa krata umieszczona na zewnątrz paneli umożliwia wspinanie się pnączy, co zdecydowanie poprawia estetykę otoczenia, tworząc efekt "Zielonej Ściany" oraz dodatkową izolacje dżwiękochłonną.

W zależności od żądanych parametrów akustycznych, zastosowanie mają różne grubości paneli. System zielonych ekranów charakteryzuje się doskonałymi właściwościami redukcji hałasu. Największą zaletą paneli jest stosunkowo łatwy i szybki montaż. Zielone ekrany ze względu na swoją estetykę i możliwość harmonijnego wkomponowania w otoczenie, doskonale nadają się do ochrony przed hałasem osiedli i domów jednorodzinnych.

Płytę Cetris Basic stosują producenci ekranów akustycznych w panelach zielona ściana C90/200, które charakteryzuje się wysokimi parametrami akustycznymi. Te ekrany należą do najwyższej A4 klasy absorpcji - najwyższą dżwiękochłonością zgodnie ze standardem CNE-Norm, En 1793-2 należną do kategorii A4(dla>11dB), do najwyższej klasy redukcji hałasu zgodnie ze standardem CEN-Norm, En 1973-4 ( DLR>24dB).

Aktualności

Konferencja

Spotkanie biznesowe za nami...


Nasz elewacja gotowa
Zakończyliśmy prace związane z montażem elewacji.

Prasa o nas
W tym tygodniu w naszym regionalnym "Strzelcu Opolskim" można było przeczytać ciekawy artykuł. Gorąco zachęcamy do lektury...

 
Podstrony:  1  2 
 

 


F.H.U. MEGAWAT
47-100 Strzelce Opolskie
ul. Budowlanych 2
tel. 602 55 38 50
e-mail: info@cetrispolska.eu


Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA